СЕПТЕМБАРСКИ ПРОДУЖЕНИ РОК

Поштовани студенти,

Додатни рок у септембру одобрен је на захтев Студентског парламента и исти траје од 21.09. до 30.09.2020. године.

Накнадних рокова неће бити, нити могућности полагања са посебном молбом.

Препоручује вам се да за додатни рок пријавите одмах све испите које планирате да полажете.

Накнада за пријаву испита по испиту износи 550,00 динара.

Накнада за пријаву испита по испиту за студенте који студирају по пропису који је престао да важи (Закон о универзитету) износи 800,00 динара.

Пријављивање испита започеће дана 11.09.2020. године, а завршиће се закључно са 16.09.2020. године.

Студенти ће 17.09.2020. године у свом е-индексу видети да ли су им одобрени предмети које су пријавили за продужени септембарски испитни рок. Студенти ће се обратити својим референтима (шалтери Студентске службе), уколико испити нису одобрени због надокнаде за полагање испита или надокнаде за школарину (потребно је да се понесу на увид уплатнице).

Ако је до грешке дошло услед неправилног поступања студента, исправку у е-индексу студента може извршити само референт, а на основу Захтева за исправку у електонском индексу (образац захтева се купује у Скриптарници Факултета).

Приговори се подносе до 18. септембра до 12.00 часова. Моле се студенти да поштују време предвиђено за приговоре. Накнадни приговори се неће уважавати.

С поштовањем,

Студентска служба