Уручене захвалнице запосленима Пољопривредног факултета за допринос у борби против корона вируса

Пољопривредни факултет Универзитета у Београду уручио је својим запосленима захвалнице које је доделило Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије за ангажовање, посвећеност, велики допринос и несебичну помоћ у борби против епидемије проузроковане вирусом SARS – Cov2 током рада у Институту за вирусологију, вакцине и серуме „Торлак“.

Захвалнице и поклони уручени су професору др Игору Кљујеву, асистенту Божидару Удовичком и асистенткињи Јелени Менковић. Руководство Пољопривредног факултета у име свих запослених на овај начин жели да им се захвали и ода признање за висок професионализам, хуманост и преданост у раду.

alt text alt text alt text