MobiON - Ажурирана листа позива

Поштовани,

КОРИСТИМО ОВУ ПРИЛИКУ ДА ВАС ОБАВЕСТИМО ДА ЈЕ ЛИСТА ОТВОРЕНИХ ПОЗИВА НА MOBION ПЛАТФОРМИ АЖУРИРАНА ОБЈАВЉИВАЊЕМ НОВИХ СПОРАЗУМА.

У вези са претходно достављеном информацијом о томе да се за пролећни семестар 2021/22. године, у оквиру ПРОЈЕКТА МОБИЛНОСТИ ОДОБРЕНОГ 2019. ГОДИНЕ, могу пријавити само студенти докторских студија, додатно напомињемо то да, уколико кандидати у оквиру постојећих отворених потзива за мобилност изаберу да се уместо мобилности у сврху студирања, пријаве за МОБИЛНОСТ ЗА ПРАКСУ, минимум трајања овог типа побилности МОЖЕ БИТИ И 2 МЕСЕЦА.

Напомињемо да се студент претходно мора консултовати са својим ментором, односно матичним Факултетом, како би утврдио која опција би му највише одговарала у односу на то у којој је тренутно фази рада на свом докторском студијском програму (настава или истраживање), као и да за свој план рада на мобилности добије одговарајућу сагласност ментора на институцији домаћину.

Молимо Вас да ову допунску информацију проследите студентима докторских студија на Вашој институцији, а за сва додатна питања и недоумице можете контактирати Еразмус+ тим Универзитета у Београду.

С поштовањем,
Еразмус+ тим Универзитета у Београду

Please visit MobiON platform to read messages link [1]

To stop receiving emails from this thread check Stop notifying me via