Студенти Пољопривредног факултета Универзитета у Београду остварили запажене резултате на 12. Смотри научних радова студената агрономије

На Агрономском факултету у Чачку је у периоду од 18. до 20. августа 2021. године одржана 12. Смотра научних радова студената агрономије на којој су студенти Пољопривредног факултета у Београду остварили запажене резултате и освојили неколико награда.

Студент Јулијана Живојиновић (студент 3. године основних студија Фитомедицине, ментор проф. др Александар Ж. Костић) је освојила прву награду у конкуренцији више десетина радова студената са 11 Универзитета из 6 земаља док је студент Милица Пешић (студент 3. године основних студија Прехрамбене технологије, ментор проф. др Слађана Станојевић) освојила другу награду. Такође, у оквиру секције за студенте докторских студија студент Сандра Вуковић (асистент на одсеку за Ратарство и повртарство) је под менторством Александра Ж. Костића освојила другу награду.

Осим наведеног, кроз сарадњу са Универзитетом  природних наука у Прагу студент Анђела Станојевић (Faculty of Environmental Sciences - Study program – Environmental Engineering, Czech University of Life Sciences) је под менторством нашег колеге проф. др Александра Ж. Костића освојила трећу награду у оквиру студентских радова студената основних студија.

Детаљне информације као и теме са којима су наши студенти остварили запажене резултате на овој Конференцији се могу наћи на линку:

alt text