„Могућности за мобилност студената кроз програме Erazmus+ i CEEPUS" –Фондација Темпус

Студентски културни центар, Велика сала, четвртак, 14. октобар у 18:00 часова

• Како отићи на стипендирану студентску размену на основним,  мастер или докторским студијама кроз Erazmus+ i CEEPUS програме?

• Стипендиране целе мастер студије на Erazmus Mundus заједничким мастер програмима.

• Шта су Eurodesk i Europass и како их користити у потрази и пријави за мобилност у иностранство?

Одговоре на ова питања можете сазнати из прве руке на презентацији Информативног центра Фондације Темпус, организације задужене за промоцију и спровођење програма Erazmus+ i CEEPUS у Републици Србији. Erazmus+ је програм Европске уније за образовање, младе и спорт, док је CEEPUS средњоевропски програм за размену студената и наставног особља.

alt text