Радионица намењена студентима и њиховим професорима - Упознавање са сврхом стандарда.

Радионица намењена студентима и њиховим професорима - Упознавање са  сврхом стандарда.

СТУДЕНТИЗАЦИЈА СТАНДАРДИЗАЦИЈЕ

Институт за стандардизацију Србије  (ИСС) и Међународни институт за  стандарде следеће генерације  (ISINEG) позивају вас на онлајн  радионицу на тему међународних стандарда.

Радионица је намењена студентима и  њиховим професорима и има за циљ  упознавање са сврхом стандарда и начином њиховог доношења.

Време одржавања: уторак, 27. септембар 2022. од 11:00 до 13:00.

Линк за пријаву:  https://forms.gle/CXLNsMggqhUCzbpf8

[1].

Услов за учествовање је познавање  енглеског језика.

Искористите прилику да од искусних  међународних експерата сазнате зашто  су стандарди важни и како доприносе  стварању бољег света. Поред тога,  учесница међународних радионица из наше земље поделиће своје искуство са  ових радионица.

БУДИТЕ ДЕО СТУДЕНТИЗАЦИЈЕ!

УКРАТКО О ИСС-У

Институт за стандардизацију Србије  (ИСС) јесте једино национално тело за  стандардизацију Републике Србије. Са  традицијом дугом девет деценија, ИСС  је право место на којем можете добити  све релевантне информације из области  стандардизације. Основна делатност

ИСС-а је доношење српских стандарда  (SRPS). ИСС је пуноправни члан  међународних (ISO и IEC) и европских (CEN и  CENELEC) организација за стандардизацију.