pretraga

ћирилица срп-ћир latinica srp-lat english eng

Vesti

CIKLUS PUTUJEM I PRIČAM „PUTUJEMO U EVROPU“, ČETVRTAK, 30. MART U 18:00 NOVI PROSTOR, SKC BEOGRAD

Mar 22nd, 12:11

sika

ČETVRTAK, 30. MART U 18:00 NOVI PROSTOR, SKC BEOGRAD

CIKLUS PUTUJEM I PRIČAM  „PUTUJEMO U EVROPU“

EVROPSKI POKRET SRBIJA

“Putujemo u Evropu” je program koji je tokom dvanaest godina trajanja omogućio da više od 1400 studenata iz Srbije proputuje Evropu sa Interrail kartom u rukama, rancem na leđima i osmehom na licu.

Putovanje počinje u Berlinu gde se našim studentima pridružuju kolege iz regiona, a nastavlja se prema njihovim željama. Program je jedinstven u Srbiji, jer odabranim, najboljim studentima pruža priliku da sami kreiraju svoju rutu putovanja, gradove i kulture koje žele da upoznaju.

Njihovi utisci su sabirani u putopisima i fotografijama koji se mogu videti na http://putujemouevropu.org. Kroz sve priče i slike provlače se iste niti – prijateljstva koja traju i glad za novim putovanjima, predelima i pogledima.

Evropski pokret u Srbiji vas poziva da dođete i čujete priče i iskustva naših studenata-putnika i saznate sve što ste želeli da znate o putovanju vozom po Evropi.

Preuzeti: plakat za 30. mart - Putujemo u Evropu.pdf