pretraga

ћирилица срп-ћир latinica srp-lat english eng

Vesti

"Nacionalni dan dobrovoljnih davalaca krvi"

May 16th, 12:22

sika

Poljoprivredni fakultet Univerziteta u Beogradu je ove godine učestvovao u okviru manifestacije "Nacionalni dan dobrovoljnih davalaca krvi" u organizaciji Grada Beograda - Gradske opštine Zemun i Službe za transfuziju krvi KBC Zemun Beograd koja je održana u subotu, 13.05.2017.godine, na Zemunskom keju.

U okviru ove promocije deljen je promo materijal o fakultetu i njegovim aktivnostima, a izložena su i tri rol-apa sa posterima Poljoprivrednog fakulteta, Oglednog dobra "Radmilovac" i STAR projekta.

Ekipu mladih stručnjaka sa Fakulteta su činili: Lečić Nemanja sa Instituta za zootehniku, Savić Ivana sa Instituta za fitomedicinu, Rakić Radojica sa Instituta za agroekonomiju, Bulatović Ognjen sa Instituta za poljoprivrednu tehniku, Tomanić Teodora i Stojanović Anita sa Instituta za zemljište i melioracije, pod mentorstvom doc. dr Vesne Davidović sa Instituta za zootehniku Poljoprivrednog fakulteta.

sikasika