Предавање проф. Др Давид Фингер, Рејкјавик универзитет, у четвртак од 13.00 у сали 14/п

ПОШТОВАНЕ КОЛЕГЕ,

Обавештавамо Вас да  ће наш Факултет и Инстутут за земљиште и мелиорације посетити проф. Др Давид Фингер, с Рејкјавик универзитета (Исланд), преко Erasmus пројекта у периоду  од 18 до 19. маја. Предвиђена је размена искустава и дискусија са свим заинтересованим колегама  у четвртак од 13.00 у сали 14/п.  Теме разговора су:

1. Hydropower: Collaboration in the frame of the project CA21104 - Pan-European Network for Sustainable Hydropower
  2. Forestation: Land and Soil Management (carbon sequestration)
  3. Water – Energy – Food nexus
  4. Geothermal energy: chemical monitoring of sources

Сви заинтересовани запослени Пољопривредног факултета, студенти, свршени студенти и експерти могу присуствовати састанку/радионици.

Колега је отворен за сарадњу на изради:

1.      Мастер теза,

2.      Размене студената (Исланд – Рејкјавик),

3.      Кратких посета Рејкјавик Универзитету ( финансирање преко  Cost action пројекта),

4.      Дефинисање тема за потенцијалне пројектге.

• /uploads/attachment/vest/297/IMG-20230515-WA0002.jpg
  • /uploads/attachment/vest/297/Serbia2018_NationalAssembly__2_.jpeg